Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@nethit.fi

Puheluiden hinnat 020-alkuisiin numeroihin:

Kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min
Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min

020-alkuisiin numeroihin ei voi lähettää tekstiviestejä.

Tuki- ja asiantuntijapalvelu

020 755 1960
tuki@nethit.fi
Tukisivustolle 

Myynti

020 755 1961
myynti@nethit.fi
Jani Lehtimäki
044 210 7000

Pauli Haavisto
050 365 1993
Eero Nenonen
050 598 4763

Laskutus- ja asiakaspalvelu

Laskutus
050 314 1200
laskutus@nethit.fi

 020 755 1960
asiakaspalvelu@nethit.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja
Jari Anufrijeff
044 346 6336
jari.anufrijeff@nethit.fi

Harri Sahrakorpi
020 755 1969
harri.sahrakorpi@nethit.fi

Tuotekehitys

Santeri Luhtala
santeri.luhtala@nethit.fi

Toimipisteemme

Helsinki
Malminkaari 27 B
00700 Helsinki
Kuopio
Sammonkatu 12
70500 Kuopio

Tampere
Sorinkatu 4C
33100 Tampere

Forssa
Hämeentie 14
30100 Forssa